HAKKIMIZDA

Fastted, 2014 yılında Kemal Yılmaz’ın önderliğinde Afyonkarahisar’da hizmet veren Güner Ticaret A.Ş. tarafından kurulmuştur. Teknolojinin sunduğu imkanlar doğrultusunda, firmanızın ofis, kırtasiye ve temizlik ihtiyaçlarını hızlı ve kolay bir şekilde karşılamayı amaçlar. Fastted, yüksek kaliteli ürünler ve hızlı tedarik ile firmanızın tüm ihtiyaçlarını karşılar.

Fastted’in ürün yelpazesi, Afyonkarahisar’daki 5.000 metrekarelik depolama alanında bulunan kırtasiye malzemeleri, masaüstü gereçleri, ev ve endüstriyel temizlik ürünleri, gıda ürünleri, teknoloji ürünleri ve daha fazlasını içerir. Binlerce ürün seçeneği ile Fastted, firma, kurum ve ev ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde karşılar. Fastted.com üzerinden verdiğiniz tüm siparişler, istediğiniz yere hızlı ve güvenli bir şekilde teslim edilir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Fastted, düşük ve rekabetçi fiyatları ile müşterilerinin malzeme ihtiyaçlarını karşılar. Uzman kadrosu sayesinde müşteri problemlerini doğru ve ekonomik çözümlerle ele alır. Fastted, kendi araç filosu ile Afyonkarahisar içindeki siparişleri 24 saat içinde teslim eder ve işlemlerin zaman kaybına uğramasını engeller. Afyonkarahisar dışından gelen siparişler için de hızlı bir şekilde aksiyon alarak, mesai saatleri içinde verilen siparişleri aynı gün kargoya teslim eder ve ihtiyaç duyduğunuz tüm ofis malzemelerine en kısa sürede ulaşmanızı sağlar.

 

İletişim:  0 501 327 88 33

Mail: [email protected]

Adres: Organize Sanayi Bölgesi 1. Cadde 13. Sokak No:1 Merkez/Afyonkarahisar

Whatsapp: 0 501 327 88 33

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR